NOT:
  Binder Etüv Fansız. Rutin kurutma ve sterilizasyon ve kontrollü sıcaklıkta saklama aplikasyonları için doğal konveksiyon ile 300 C ‘ye ısıtmalı etüv gubu. heating & drying ovens
  Binder Etüv ED 53 Fansız
  • Stokta
  • İndirim

  Binder ED 53 Etüv Fansız. Rutin kurutma ve sterilizasyon ve kontrollü sıcaklıkta saklama aplikasyonları için doğal konveksiyon ile 300 C ‘ye ısıtmalı etüv gubu.

  Etüv Nedir. Etüv ne amaçla kullanılır.

  Belli ölçülerde ve kapasitedeki cihazın içinde şartlara göre belirli bir sıcaklık elde edilerek kurutma, mikrop üretme ve dezenfekte veya sterilizasyon gibi bir çok amaç için kullanılan cihazâ etüv denilir. Etüv cihazı bu kullanımların haricinde ürünün kurutulmasında ve nem alma gibi fizikî hâdiseler yanında bâzı kimyasal reaksiyonlar için yüksek sıcaklığa çıkarlar. Etüv cihazları opsiyonel olarak dışardaki havayı içeri girmesini engelleyen hava geçirmez kapağı bulunmaktadır. Etüvün kapağında opsiyonel olarak içindeki mamülün reaksiyonunun gözlemlemek için kapağında ısıya dayanıklı cam takılabilmektedir.

  ETÜV BİNDER ED 53

  Etüv ün çalışma sıcaklığı ortam sıcaklığı+5°C…….300 °C arasındadır.

  Etüv de Sıcaklık dalgalanması +/- 0.3 °C civarındadır.

  Etüv ün İç boyutları(G x Y x D): 400 x 400 x 330 mm

  Etüv ün hacmi en az 53 litre

  Etüv GLP/GMP standartlarına uygun üretilmelmiştir.

  Mikroprosesör kontrollü ve dijital göstergelidir.

  Isıtıcıları için bir hava ceketi bulunmakta ve ısıtıcılar cihazın duvarları ile temas etmeden ön ısıtma yapmasını sağlayan APT.Line ön ısıtmalı kabin teknolojisine sahipdir, bu sayede cihazın her tarafındaki ısı dağılımı aynı olmaktadır.

  Doğal havalandırmalıdır.

  Cihazın üzerinde 0-99 saat 59 dakika lık bir timer bulunmaktadır.

  Ayarlanabilir emniyet termostatlı ve görülebilir alarm’a sahiptir.

  DETAYLI TEKNİK ÖZELLİKLER İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ                                             

  Etüv, Fansız Etüv, Binder, ED 53, Binder Marka, Fanlı Etüv, fansız etüv, Sterilizatör, uygun sterilizatörü, Etüv cihazı, ucuz, uygun fiyatlı, Etüvler, Bursa, Türkiye,etüv, Teknik Servisi, Laboratuvar etüvü, Online Satış, Teknik Şartname, İthal Etuv cihazı, Etuv cihaz fiyatları, laboratuvar etuvu, Etuv, Sterilizatör, Etüv, Etüv , Sterilizatör, Fanlı Etüv, Fanlı Etüv, Sterilizatör, Etüv, Etüv, Sterilizatör, Sterilizatör, Etüv, Etüv, Sterilizatör, Sterilizatör, Etüv, Etüv, Sterilizatör, Sterilizatör, Pol-Eko Etüv, Binder Etüv, Daihan Etüv, Pol-Eko Sterilizatör, Pol-Eko Etüv, Binder Etüv, Daihan Etüv, Pol-Eko Sterilizatör, Binder Sterilizatör, Daihan Sterilizatör

  Son Yorumlar
  ramazan u*****, 12.04.2013 12:20
  böyle kaliteli ürünleri uygun fiatta sunduğunuz için teşekkür ederim
  Adınız Soyadınız
  E-posta
  Gönderilecek Kişi
  Tavsiye Mesajınız
  En Son Gezdiklerim