BİTKİ BÜYÜTME KABİNİ
  • Yeni
  • Stokta Yok
  • İndirim

  Bitki büyütme kabini aşırıcı soğuk ve sıcak dereceler düşünüldüğünde, ürünün verimliliği için izalosyon büyük önem taşımaktadır. Çift camdan oluşan sol ve sağ pencereler mükemmel bir ısı izolasyonu sağlar. Hücrenin arka yüzeyi ve kapı, poliüretan ile izole edilmiştir. Çift kapı contası, en uç klimatik test şartlarında dahi sızdırmazlık sağlamaktadır.

  Sıcaklık, nem ve gece-gündüz ışık döngülerini kontrol ederek, gerçek iklim şartlarını canlandırmak için geliştirilmiştir. Çevre şartlarına uyum, tohum biçimlendirme, bitki, hücre ile doku kültürü çalışmaları, genetik araştırmaları, böcek inkübasyonu ile büyütülmesi, özel sıcaklık, nem ve aydınlatma gereken çalışmalarda kullanılır. Bitki Büyütme Kabinleri sıcaklıkları ve aydınlatmasıyla nem sıcaklıkları aralıkları ve hassasiteyleriyle ileri düzeyde laboratuvarlarınazı değer katar. Bitki büyütme lambalı

  Her üç yüzeydeki üç kademeli aydınlatma 999 saatlik dilime göre programlanabilir.
  Temperli camdan oluşan sol ve sağ pencereler mükemmel ısı izolasyonu ve kolay temizliğe uygun üretilmiştir.
  Dijital dokunmatik renkli panel, ayarlanabilir emniyet termostadı, arıza teşhis sistemi ve dokunmatik tuşlar sayesinde kullanıcıya kolay kullanım sağlar.
  Nem jenaratörü ile yaş ve kuru termometre yardımıyla psikrometrik diyagrama göre ölçülen nem oranı ve sıcaklık PID kontrol sistemi ile kontrol edilmektedir.
  Kullanılan soğutucu gaz ve izolasyon çevre dostudur ve CFC içermez.

  Bitki Büyütme Kabinleri için en önemli özelliklerden bir tanesi de aydınlatmadır. NBB Serisinin hücresi sağ ve solda olmak üzere iki yüzeyden aydınlatılmaktadır.İki yüzeyli aydınlatma sayesinde, güneş ışığının hareketi
  canlandırılabilir. Her iki yüzeydeki aydınlatma, 24 saatlik dilime göre ayrı ayrı programlanabilir.Nem, bir nem jeneratörü ile sağlanmakta yaş ve kuru termometre sıcaklıkları yardımıyla psikrometrik diyagrama
  göre ölçülmektedir. Kullanılan sistemin bir avantajı olarak,nemin en hassas şekilde ölçülmesi sağlanmıştır. Nem oranı ve soğutma oransal, sıcaklık PID kontrol sistemi ile kontrol
  edilmektedir.

  Azami dayanıklılık ve güvenirliğin sağlanması için, NBB Serisi iç ve dış yapısında en doğru malzemeler kullanılmıştır.Hücre, paslanmaz çelik ve cam pencerelerden oluşmaktadır.
  Pencereler temperli çift katlı camdan yapılmıştır. Floresan lambalar, starterler ve diğer elektronik aksam kolay temizlik için hücrenin dışına yerleştirilmiştir.
  Cihazın kullanıcı paneli dokunmatik tuşlar ve yönlendirici mesajlarla kolay kullanımı sağlar.Yardımcı kontrol paneli, ayarlanılabilir emniyet termostatınına sahiptir.
  Bütün teknik üstünlüklerinin yanı sıra, NBB Serisinde kullanılan soğutucu gaz ve izolasyon çevre dostudur ve CFC içermez.

  Kullanılam Alanlar : 

  Bitki Büyütme,
  Tohum Biçimlendirme,
  Bitkileri yeni iklim şartlarına alıştırma,
  Bitki, hücre ve doku kültürü üretilmesi,
  Bitkilerin genetik araştırması,
  Hücre ve Protoplazma yetiştirme,
  Böceklerin inkübasyonu ve büyütülmesi,
  Özel sıcaklık, nem ve aydınlatma gerektiren tüm testler,

  Bitki Büyütme Kabinleri Sıcaklık Çalışma Aralığı -20 °C / +60 °C (Aydınlatmasız)
  Bitki Büyütme Kabinleri Nemli Sıcaklık Aralığı 10 ºC / +60 ºC
  Nem Aralığı 20% - 95% Rh
  Bitki Büyütme Kabinleri Sıcaklık Hassasiyeti ± 1 ºC
  Işık Şiddeti 20.000 lux
  Kullanılabilir Hacim (lt) İsteğe Bağlı
  Bitki Büyütme Kabinleri Raf Sayısı İsteğe Bağlı
  Güç Değerleri 230 V, 50 Hz.
  Rakım 0-2000 Mt
  Bitki Büyütme Kabinleri Aydınlatma Zamanlayıcısı 0-999 saat 59 dakika + Süresiz
  İç Yüzey Yapısı Paslanmaz Çelik İç Hazne
  Dış Yüzey Yapısı Elektrostatik Toz Boyalı Çelik


  Bitki Büyütme Kabinleri Diğer Teknik Özellikler Kullanıcı isteği ve Laboratuvar şartlarına uygun üretilmektedir.

  Son Yorumlar
  Bu ürüne daha önce hiç yorum yapılmamış.
  Adınız Soyadınız
  E-posta
  Gönderilecek Kişi
  Tavsiye Mesajınız
  En Son Gezdiklerim