NOT:
  Kuru Hava Sterilizatörler Etüvler araştırma ve sanayi laboratuvarlarında, sterilizasyon, kurutma, ısıtma, ısıl işlem ve uzun süreli kararlılık testi uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.+5 °C / +250 °C sıcaklık arasında çeşitli ısı, ebat ve hacimlerde sunulan ürünlerimiz, ergonomik tasarımlarıyla kullanıcı dostudur. 30, 55 ve 120 litrelik hacimli modeller mevcuttur. Ayrıca isteğe bağlı üretim yapılmaktadır.
  ETÜV - STERİLİZATÖR NKD-250
  • Yeni
  • Stokta
  • İndirim

  Kuru Hava Sterilizatörler-Etüvler araştırma ve sanayi laboratuvarlarında, sterilizasyon, kurutma, ısıtma, ısıl işlem ve uzun süreli kararlılık testi uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

  Rutin ısıtma ve kurutma işlemlerine uygun olarak tasarlanan ve kimyasallara dayanıklı iç yüzeye sahip fırınlar uygun fiyat yüksek kapasiteyle çalışmaktadır.
  Programlanabilir PID mikroişlemcili kontrol sistemleri farklı özellikteki modelleriyle set değerlerine hassas ve hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlar.

  • En uygun sterilizasyon, kurutma ve ısıtma şartlarını sağlamaktadır.
  • Hava sirkülasyon fanları ile hızlı ve verimli ısıtma sağlarken oluşabilecek sıra dışı durumlar bağımsız bir emniyet termostatı ile kontrol altına alınmıştır.
  • Kullanımı kolay sıcaklık ve zaman için dijital gösterge, kolay temizlenebilir paslanmaz çelik iç yapı, fanlı hava sirkülasyonu ile sağlanan homojen sıcaklık dağılımı ve       kararlılığı, sıkı kapanan ve contaya tam basan kapı sayesinde minimum seviyede ısı kaybı, ayarlanabilir havalandırma klepesi bulunmaktadır.
  • Opsiyonel olarak üretimlerde geniş hacimlerdeki iç yüzeyleri sayesinde ideal bir fırın olma özelliğine sahiptir.
  • Opsiyonel olarak yoğun nemli uygulamalar için istenildiğinde çalıştırılabilen nem atma fanı takılabilmektedir.

  ETÜV ( KURUTMA FIRINI ) TEKNİK ÖZELLİKLERİ

   

  İLGİLİ ÜRÜNLER : 

  ETÜV-STERİLİZATÖR NST-55

  ETÜV - STERİLİZATÖR NST-120

  ETÜV - FIRIN VE KURUTMA DOLABI NKD-500

  ETÜV - FIRIN VE KURUTMA DOLABI NKD-750

  BİNDER FANLI ETÜV  FD 53 

  BİNDER FANLI ETÜV FD 115

  BİNDER FANLI ETÜV VE BİNDER KURUTMA DOLABI FD 240

  Son Yorumlar
  Bu ürüne daha önce hiç yorum yapılmamış.
  Adınız Soyadınız
  E-posta
  Gönderilecek Kişi
  Tavsiye Mesajınız
  En Son Gezdiklerim