NOT:
  120, 250 ve 500 litre kapasite ve paslanmaz çelik iç yüzey seçeneği mevcuttur. Test Kabinleri, sıcaklık, nem, gece gündüz ışık döngülerini kontrol ederek, gerçek iklim şartlarını canlandırmak amacıyla üretilmiştir. Kararlılık, suni yaşlandırma, saklama ve raf ömrü testleri de kolaylıkla yapılabilir.
  KLİMATİK - İKLİMLENDİRME KABİNİ NIT-120
  • Yeni
  • Stokta
  • İndirim

  Klimatik test kabin ( Nem kabini ) Sıcaklık, nem ve gece-gündüz ışık döngülerini kontrol ederek, gerçek iklim şartlarını canlandırmak için geliştirilmiştir. Kararlılık, suni yaşlandırma, saklama ve raf ömrü testleri de kolaylıkla yapılabilir. Kullanıcı panelinde 128x64 piksel dokunmatik renkli ekran bulunmaktadır.

  Dijital panel ayarlanabilir emniyet termostadı, arıza teşhis sistemi ve dokunmatik tuşlar sayesinde kullanıcıya kolay kullanım sağlar.
  Nem jenaratörü ile yaş ve kuru termometre yardımıyla psikrometrik diyagrama göre ölçülen nem oranı ve sıcaklık PID kontrol sistemi ile kontrol edilmektedir.
  Kullanılan soğutucu gaz ve izolasyon çevre dostudur ve CFC içermez.

  Klimatik kabin ( Nem kabini ) başlıca kullanıldığı yerler.

  • Mükemmel tasarımı sayesinden birçok sektörde kullanılabilmektedir.
  • Elektronik, Otomotiv ve Yan Sanayi,
  • Kimya Sanayi,
  • Plastik ve Tekstil Sanayi,
  • İlaç ve Gıda Sanayi,
  • Haberleşme, Uçak ve Havacılık Sanayi,
  • Yapı Malzemeleri Sanayi,
  • Askeri Teçhizat ve Silah Sanayi.

  İklimlendirme Test Kabini'nde İklimlendirme Test Kabini, sıcaklık, nem, gece-gündüz ışık döngülerini kontrol ederek, gerçek iklim şartlarını canlandırmak amacıyla üretilmiştir. 

  İklimlendirme Test Kabini'nde kararlılık, suni yaşlandırma, saklama ve raf ömrü testleri de kolaylıkla yapılabilir. 

  İklimlendirme Test Kabini'nde 10 adet program hafızası, -10 °C / +80°C sıcaklık değerleri, %20 / %95 Rh nem değerleri, 0-24 saat, 2 period aydınlatma açık 2 period aydınlatma kapasitesi, 0-999 saat 59 dakika ve süresiz çalışma zamanlaması, 1-9 basamak sayısı, 1-99 program tekrar sayısı özellikleri eklenebilmektedir.

  Klimatik test kabini olarak ta bilinir.

  İklimlendirme ve Klimatik Test Kabini Azami dayanıklılık ve güvenirliğin sağlanabilmesi için iç ve dış yapıda en doğru malzemeler kullanılmıştır.

  Hücre, Paslanmaz Çelikten, dış gövde yüksek nem değerinden etkilenmeyecek şekilde epoksi boyalı galvaniz çelikten imal edilmiştir.

  İklimlendirme ve Klimatik Test Kabini Kapının içinde yer alan, ısıya ve neme dayanıklı cam ile korunan yeterli güçteki lambalar numunelere, gün ışığı sağlamaktadır. Camlı metal Kapı, hücre içinde çalışan nem ve sıcaklık değerlerini etkilemeden örneklerin gözlenmesine imkân sağlamaktadır. Soğuk ve sıcak test sıcaklıkları düşünüldüğünde, ürünün verimliliği için yalıtım büyük önem taşımaktadır. NIT Test Kabini cihazlarının yalıtımı enjekte edilmiş yüksek yoğunluktaki poliüretan ile sağlanmaktadır.

  İklimlendirme ve Klimatik Test Kabini Nem, bir nem jeneratörü ile sağlanmakta ve hücre içerisindeki nem sensörü ile ölçülmektedir. Bu sayede nemin en hassas şekilde ölçülmesi sağlanmıştır. Sıcaklık PID, nemlendirme ve soğutma oransal kontrol sistemi ile kontrol edilmektedir.

  İklimlendirme ve Klimatik Test Kabini
  Nemsiz sıcaklık aralığı : -40 ºC / -10 ºC / +60 ºC / 0 ºC / +60 ºC / +150 ºC
  Nemli sıcaklık aralığı : 10 ºC / +60 ºC
  Nem aralığı : 20% - 95% Rh
  Sıcaklık Hassasiyeti : ± 0.1 ºC
  Nem Hassasiyeti : 1 % Rh
  Kullanılabilir Hacim (lt) : İsteğe Bağlı
  Raf Sayısı : İsteğe Bağlı
  Güç Değerleri :230 V, 50 Hz.
  Maksimum ışık şiddeti : 6.000 lux, 12.000 lux
  Aydınlatma zamanlayıcısı : 0 - 999 saat 59 dakika + Süresi
  Raf sayısı : İsteğe Bağlı
  İç yüzey yapısı : Paslanmaz çelik
  Dış Yüzey Yapısı : Elektrostatik Toz Boyalı Çelik
  Diğer Teknik özellikler : Kullanıcı isteği ve Laboratuvar sartlarına uygun şekilde cihaz üretilmektedir.

  Not : Klimatik veya iklimlendirme test kabinlerimiz istenilen ısıtma - soğutma ve çeşitli hacimlerde isteğe bağlı klimatik kabin ( İklimlendirme kabin ) üretimi yapılmaktadır.

  http://eurolabtr.com/files/TEKN%C4%B0K%20%C3%96ZELL%C4%B0K%20RESM%C4%B0/teknik.jpg

   

  Son Yorumlar
  Bu ürüne daha önce hiç yorum yapılmamış.
  Adınız Soyadınız
  E-posta
  Gönderilecek Kişi
  Tavsiye Mesajınız
  En Son Gezdiklerim