NOT:
  Türkiye'nin her yerine uygun fiyatlarla laboratuvar tezgahı ve çeker ocak kurulumu yapmaya devam ediyoruz.
  Laboratuvar Tezgahı
  • Yeni
  • İndirim

  Firmamız kalite odaklı, müşteri memnuniyetine dayanan profesyonel bir anlayışla faaliyetini sürdürmekte ve Laboratuvar projelerinin her birini ayrı bir önem ve titizlikle ele alan deneyimli kadrosu ile kurmuş olduğu laboratuvar sistemlerinin projelendirmesi ile başlayan süreci anahtar teslim olarak tamamlamakta ve kullanıcının hizmetine sunmaktadır. Lütfen detaylı bilgi için bizleri arayınız.

  LABORATUVAR TEZGAHI

  Gerek sistem gerekse masa üzerinde kullanılacak cihazların ağırlığını taşıyacak kapasitede ve ayarlanabilir sistemde alttaki dolaba ağırlık binmeyecek şekilde ve dolabın istendiğinde yerinden çıkarılabilirlik kolaylığı sağlamaktadır.

  Taşıyıcı ayakların duvara gelen tarafında tesisat boşluğunun  (elektrik-su-vs.) gibi tesisatın işlenmesini sağlayacak boşluk bulunmasını sağlamaktadır.

  Masa altı dolaplarının tekerlekli olup yerinden çıka bilir sistemde olmaktadır. Bu dolapların tekerleklerinin frenli olması ve tekerlekli olması temizlik ve de anında müdahaleler için olanak sağlamaktadır.

  Sistemin yere uyum( terazisini) sağlamak amacıyla yere basan kısımların PVC ayaklı ve ayarlanabilir olmaktadır PVC ayaklar titrasyon önleyici olmaktadır.

  Dolap olmayan oturma yerlerinin açık kalmaması için dolapla aynı malzemeden de monte şekilde kapatılmaktadır.

  Taşıyıcı konstrüksiyonun bitim yerleri dolapların yapımında kullanılan aynı malzemeden kullanılacak olup kenarları gene 2 mm PVC ile kaplanmaktadır.

  Haş tipi ayaklar yere uyumu sağlam basması ve ağırlığı daha aza indirmesi bakımından daha güven ve sağlamlık sağlamaktadır. Bu ayaklar elektrostatik fırınlı toz boya ile boyanmaktadır. Fırında 200 derecede pişer bu boya asitlere ve korozyona karşı dayanıklıdır.

  Dolap gövde ve kapakları mdf lamdan imal edilmiş olup kenar bantları 2mm olup istenilen renkte veya kapaklara uyumu sağlamaktadır.

  Çekmecesiz dolaplarda 1 adet ayarlanabilir raf bulunmaktadır.

  Tüm dolaplar de monte olup kendine özel minifikslerle birleştirilir.

  Dolap kapakları 45 derece açılır olmaktadır. Her kapakta 2 adet 45 derece açılır menteşelerle ana gövdeye montaj edilmektedir.

  Dolap kulpları istenilen şekilde olabilmektedir.

  Çekmecelerde Samet raylar kullanılmaktadır. Rahat çalışmasını ve ağırlıktan etkilenmesini önler.

  Kapakların ve çekmecelerin çalışırken oluşacak hasarların önlenmesi için kapak içlerine şeffaf stoplar konulabilmektedir.

  Orta tezgâh boy ve genişlik 160x360x90 12 mm kopmak laminant olmaktadır. Her orta tezgâhta 2 adet küçük evye bulunur. 4 adette büyük evye bulunur.

  Kenar tezgâhların tezgâh yüzeyi kopmak laminant olup 12mm olmaktadır renk gridir.

  Tezgâh yüzey tablası laboratuvarlara uygun kopmak laminnantdan imal edilmektedir.

  Tezgâh raf sistemi ayarlı ve camlı olmaktadır.

  Enerji bantları cihazları etkilemeyecek şekilde raf sisteminin altına gelecek şekilde dizayn edilmiştir.

  Laboratuar bataryası ve evyesi laboratuvarlarda kullanılan üçlü batarya olmalı evye pipi evye olup asitlere karşı dayanıklı olmaktadır.

  Laboratuvar tezgahı,Laboratuar tezgahı,Çeker ocak,Laboratuvar mobilyası,Lab mobilyası,Lab tezgahı,Polipropilen evye,Göz duşu,Boy duşu,Acil duş,Trespa,Stoneware,Stonveyır,Endüstriyel seramik,Local emici,Terazi masası,Kimyasal malzeme dolabı,Endüstriyel laboratuvar,Ar-ge laboratuvarı,Hvac,Kalite kontrol laboratuvarı,Laboratuvar dekorasyonu,Laboratuvar dizayn

  Son Yorumlar
  Bu ürüne daha önce hiç yorum yapılmamış.
  Adınız Soyadınız
  E-posta
  Gönderilecek Kişi
  Tavsiye Mesajınız
  En Son Gezdiklerim