LABORATUVAR TEZGAHI
  • Yeni

  Türkiye'nin her yerine her bölgesine Laboratuvar tezgahı teklifi vermekte ve montajı yapmaktayız.

  Eurolab ve Labtek olarak görevimiz sizlere komple Laboratuar çözümleri sunmak ve Laboratuvar tezgahı ürünlerinin tasarım planlamasından başlayarak montaj, uzun süreli kullanımınız için sürekli geliştirme aşamalarında çözüm ortağınız olarak çalışmaktayız. Firmamız laboratuvarınızın tezgahlarından başlayarak her türlü kalite kontrol test cihazlarınızı, yerli ve yabancı kimyasal maddelerinizi ayrıca plastik ve cam sarf malzemelerinizi de karşılamakta ve teknik servis hizmeti vermektedir.

  Laboratuvar tezgahı gerek sistem gerekse masa üzerinde kullanılacak olan laboratuvar cihazlarının ağırlığını taşıyacak kapasitede olup, ayarlanabilir sistemde alttaki dolaplara ağırlık binmeyecek şekilde iskelet oluşturulmakta ve dolapların istendiğinde yerinden çıkarılabilirlik kolaylığı sağlamaktadır. Taşıyıcı ayakların duvara gelen tarafında tesisat boşluğunun (elektrik-su-vs.) gibi tesisatın işlenmesini sağlayacak boşluk bulunmaktadır. Laboratuvar tezgahlarımız masa altında kalan dolaplar tekerlekli olmasından dolayı dolabın alt zemin kısmının temizliği daha kolay olup yerinden çıkabilir sistemde olmaktadır. Sistemin yere uyum( terazisini) sağlamak amacıyla yere basan kısımların PVC ayaklı olup yükseklikleri ayarlanabilmektedir. Taşıyıcı konstrüksiyonun bitim yerleri dolapların yapımında kullanılan aynı malzemeden kullanılacak olup kenarları yine 2 mm PVC ile kaplanmaktadır.

  Haş tipi ayaklar yere uyumu sağlam basması ve de ağırlığı daha aza indirmesi bakımından daha güven ve sağlamlık sağlamaktadır. Bu ayaklar elektrostatik fırınlı toz boya ile boyanmaktadır. Fırında 200 derecede pişmektedir. Dolap gövde ve kapakları mdf lamdan imal edilmiş olup kenar bantları 2mm dir. Çekmecesiz dolaplarda 1 adet ayarlanabilir raf bulunmaktadır. Tüm dolaplar de monte olup kendine özel minifikslerle birleştirilir. Dolap kapakları 45 derece açılır olmaktadır. Her kapakta 2 adet 45 derece açılır menteşelerle ana gövdeye montaj edilmektedir. Dolap kulpları istenilen şekilde olabilmektedir. Çekmecelerde Samet raylar kullanılmaktadır. Rahat çalışmasını ve de ağırlıktan etkilenmesini önler. Kapakların ve de çekmecelerin çalışırken oluşacak hasarların önlenmesi için kapak içlerine şeffaf stoplar konulabilmektedir ( Opsiyonel ). Laboratuvar orta tezgah boy ve genişlik genelde 160x360x90 ölçülerinde olmakta ( Ayrıca istenilen ölçülerde de yapmaktayız ) kompmak laminant olmaktadır.

  Son Yorumlar
  Bu ürüne daha önce hiç yorum yapılmamış.
  Adınız Soyadınız
  E-posta
  Gönderilecek Kişi
  Tavsiye Mesajınız
  En Son Gezdiklerim