NOT:
  MFI cihazımız % 100 YERLİ İMALAT olup donanımı, programlaması vs her şey Türk malıdır. Artık ithal ürünlere fazla bedel ödemenize gerek bulunmamakta, Erime noktası tayin cihazımızın servisi ve yedek parçaları fazlası ile mevcuttur. Vermiş olduğu sonuçlar ve kalite ithal ürünlerle yarışacak seviyededir.
  MFI ERİME NOKTASI TAYİN CİHAZI
  • Yeni
  • Stokta
  • İndirim

  MFI cihazı erime akışkanlığı tayini testi, granül haldeki plastik hammaddelerin karakteristiğinin analiz edilebilmesi için kullanılır. Erime noktası tayin cihazı piyasa da çeşitli isimlerle anılmaktadır. Bunlardan bazıları Akışkanlık ölçüm cihazı, Erime tayin cihazı, Erime akış ölçüm cihazı, MELT  INDEX. Erime Akış Ölçüm Cihazı.

  MFI yani Erime noktası tayin cihazı ( Melt Flow Indexer ) Malzemenin belli bir sıcaklık ve yük altında belirli zaman dilimi içerisinde eriyerek gösterdiği akma miktarının hesaplanmasını sağlar. Böylece işlem sırasında hammaddenin göstereceği davranış taklit edilerek uygunluğu veya uygunsuzluğu tespit edilebilir.

  Bu cihazın en büyük üstünlüğü doğru sonuçlar vermesinin yanında yerli üretim erime noktası tayin cihazı ( MFI )  olmasıdır. Artık bu cihaz için yurt dışına sipariş vermeniz yada ithal ürün almanıza gerek kalmamaktadır. Teknik servisi Türkiye'de olup ülkemizin her şehrinde hizmetimiz devam etmekte ve yedek parça temini yapmaktayız.

  Erime noktası tayin cihazında ( MFI ) Kurulum Gerektirmez.Tak çalıştır. Eskisi gibi çok detaylara girilmeksizin kullanımı son derece kolaydır.

  MFI Cihazı Çift Bölge Isıtma Sayesinde Hassas Ölçüm Yapabilmektedir.

  Erime Akış Ölçüm cihazı diğer adı ile Erime Noktası Tayin Cihazı Plastiklerin erime ve akış değerlerinin belirlenmesi için kullanılır ve plastik sektöründe önem arz eden ve MFI cihazı, plastik granül, plastik parçalar, plastik hammaddesi üreticileri tarafından testlerde ve kalite kontrollerde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Sağlam ve güçlü bir yapıda dizayn edilmiş

  Opsiyonlu otomatik MFR hesabı

  Güçlü sağlam yapıya sahip
  Isıtma kanalında hassas sıcaklık dağılımı tekrarlanabilir sonuçlar almanızı sağlar.
  Programlanabilir zamanlayıcı ile otomatik numune kesimi.
  Kesilen numunelerin saçılmasını engelleyen ön kapak

  MFI Erime, Akış Noktası Tayin Cihazı Teknik Özellikleri : 

  Model AL-MFI
  Sıcaklık Aralığı :  50-350 °C
  Sıcaklık Hassasiyeti :  0,1 °C
  Sıcaklık Kontrol Dijital PID ,Fuzzylojik Ölçüm Aralığı :  5 g
  Kesme Zaman Ayarı :  0-9999 sn
  Isınma Süresi :  10 dk ( 25-200 °C)
  Otamatik Kesme ●
  1,2 kg Yükleme Ağırlığı ○
  2,6 kg Yükleme Ağırlığı ●
  3,8 kg Yükleme Ağırlığı ○
  5,0 kg Yükleme Ağırlığı ●
  10,0 kg Yükleme Ağırlığı ○
  11,6 kg Yükleme Ağırlığı ○
  Standartlar ASTM D1238, ISO 1133 Piston 6-7 bar
  Net Ağırlık 40 kg
  Güç Gereksinimi 220 V
  Dahil ● Opsiyonel ○ Uygun Değil ▬

  MFI, ERİME NOKTASI TAYİN CİHAZI, AKIŞKANLIK ÖLÇÜM CİHAZI, ERİME, TAYİN, MFI, ERİME AKIŞ CİHAZI, MELT INDEX, AKIŞKANLIK ÖLÇÜM CİHAZI, TEKNİK SERVİS, LABTEKNOLOJİ EUROLAB, Erime Akış Ölçüm Cihazı

  Kullanımı basit ve dizaynı yeni yapılan yerli üretim MFI ( Erime noktası tayin cihazı ) incelemeniz için aşağıdaki yazıyı tıklamanızı tavsiye ederiz.

  YERLİ ÜRETİM MFI ( ERİME NOKTASI TAYİN CİHAZI )

  Son Yorumlar
  mustafa *****, 28.07.2017 13:23
  Emeğinize sağlık. En kısa zamanda teklif göndermenizi rica ediyorum. Saygılarımla
  Adınız Soyadınız
  E-posta
  Gönderilecek Kişi
  Tavsiye Mesajınız
  En Son Gezdiklerim