YERLİ İMALAT ERİME NOKTASI TAYİN CİHAZI
  • Yeni
  • Stokta
  • İndirim

  MFI ( Erime noktası tayin cihazı ) 

  Çift bölgeli ısıtıcı sistemiyle kesin sıcaklık dağılımı

  Fişe tak kullan – Kolay kurulum

  Kolay kullanım için dokunmatik ekranlı kontrol paneli

  Otomatik kesici – Ayarlanabilir kesim zamanı.

  Sabit, güvenli, sağlam yapı

  Düzgün akış için Tungsten Karbür Orifis

  MVR testi için otomatik hesaplama ve Raporlama Yazılımı

  Birimsel yapı. AL MFI A istenirse AL MFI B ve AL MFI O’ya yükseltilebilir.

   

  AL MFI MELT FLOW INDEXER

  Bir termoplastik malzemenin eriyik akış hızı testi (MFR), belirli bir uzunluk, çap, sıcaklık ve basınçtan geçen bir kalıptan çekilmiş numunenin kütle akış hızının (MFR) ve hacimsel akış hızının (MVR) belirlenmesi için uygulanan iki işlemi içerir.

  Bir termoplastik malzemenin eriyik akış hızı testi (MFR), belirli bir uzunluk, çap, sıcaklık ve basınçtan geçen bir kalıptan çekilmiş numunenin kütle akış hızının (MFR) ve hacimsel akış hızının (MVR) belirlenmesi için uygulanan iki işlemi içerir.

  TProcess B (MVR), yer değiştirme ölçümü için bir yöntemdir. Pistonun belirli basınç altında zamana bağlı hareketi 5 mikron hassasiyetle ölçülür ve MVR değeri hesaplanır.

  Farklı polimer türleri için farklı test sıcaklıkları ve koşulları kullanılır, ancak karşılaştırma amaçları için aynı tipteki polimerlerin örnekleri aynı koşullar altında test edilebilir.

  MFR ayrıca bir numunenin moleküler ağırlığının bir ölçüsüdür ve bir malzemenin mekanik dayanımının bir göstergesidir. Ortalama moleküler ağırlık ve MFR, dolaylı olarak orantılıdır; böylece yüksek MFR numunesi kolayca işlenir, ancak erime mukavemeti muhtemelen düşük olacaktır.

  Orifis Özellikleri

  Uzunluk : 8 mm ±0,025 mm
  Dış Çap : 9,53 mm ±0,01 mm
  İç Boyut : 2,095 mm ±0,005 mm
  Materyal : Tungsten Karbür

  Silindir Özellikleri

  Uzunluk : 162 mm
  İç Boyut : 9,55 mm ±0,0076 mm
  Materyal : Tungsten Karbür

  MFI, ERİME NOKTASI TAYİN CİHAZI, AKIŞKANLIK ÖLÇÜM CİHAZI, ERİME, TAYİN, MFI, ERİME AKIŞ CİHAZI, MELT INDEX, AKIŞKANLIK ÖLÇÜM CİHAZI, TEKNİK SERVİS, LABTEKNOLOJİ EUROLAB, Erime Akış Ölçüm Cihazı   MFI, ERİME NOKTASI TAYİN CİHAZI, AKIŞKANLIK ÖLÇÜM CİHAZI, ERİME, TAYİN, MFI, ERİME AKIŞ CİHAZI, MELT INDEX, AKIŞKANLIK ÖLÇÜM CİHAZI, TEKNİK SERVİS, LABTEKNOLOJİ EUROLAB, Erime Akış Ölçüm Cihazı

  MFI, ERİME NOKTASI TAYİN CİHAZI, AKIŞKANLIK ÖLÇÜM CİHAZI, ERİME, TAYİN, MFI, ERİME AKIŞ CİHAZI, MELT INDEX, AKIŞKANLIK ÖLÇÜM CİHAZI, TEKNİK SERVİS, LABTEKNOLOJİ EUROLAB, Erime Akış Ölçüm Cihazı    MFI, ERİME NOKTASI TAYİN CİHAZI, AKIŞKANLIK ÖLÇÜM CİHAZI, ERİME, TAYİN, MFI, ERİME AKIŞ CİHAZI, MELT INDEX, AKIŞKANLIK ÖLÇÜM CİHAZI, TEKNİK SERVİS, LABTEKNOLOJİ EUROLAB, Erime Akış Ölçüm Cihazı

  Son Yorumlar
  Bu ürüne daha önce hiç yorum yapılmamış.
  Adınız Soyadınız
  E-posta
  Gönderilecek Kişi
  Tavsiye Mesajınız
  En Son Gezdiklerim